Je potrebná rekonštrukcia elektroinštalácie?

Elektrina je dobrý sluha ale zlý pán, preto ju držte na uzde a nepodceňujte riziká. Zastaralá elektroinštalácia významne zvyšuje riziko požiaru alebo úrazu elektrickým prúdom. Rekonštrukcia elektroinštalácie je preto Vaša najlepšia investícia. Kontaktuje nás a poradíme Vám.

Výmena elektroinštalácie?

Niekedy stačila jedna zásuvka do miestnosti. Postupne však spotrebiče pribúdali a teraz sa už bez "predlžovačiek" a "rozdvojek" nezaobídete. Estetické to určite nie je. Je to však bezpečné? Vo viacerých prípadoch nie. Ak je Vaša elektroinštalácia poddimenzovaná, vždy je možné ju modernizovať do súčasných štandardov. Výmena elektroinštalácie je mnohokrát najlepšia možnosť.

Čakáte od svojej domácnosti v dnešnej dobe viac?

Klimatizácia, elektrické okná, automatické kúrenie, automatické svietenie, vyhrievanie sedadiel, atď. Za komfort v automobile sú ľudia ochotní platiť obrovské sumy. Pritom čas strávený v aute priemerným človekom sa počíta na minúty až desiatky minút denne. Avšak koľko času strávite vo svojom dome alebo byte? Je to väčšina času z Vášho dňa. Prečo si preto nedopriať komfort aj vo svojom obydlí? Chcete vedieť ako? 

Chcem vedieť viac o inteligentnej domácnosti

Máme riešenie aj pre Vás

Ak Vás vyššie uvedené témy oslovili kontaktuje nás. Za konzultáciu nič nedáte.